mökillä

yllättyny

olin 16 vuotias ja veljeni joka oli 18 oli järjestänyt ranta bileet meidän mökillä. ja oli kutsunu kaikki parhaat kaverinsa joita oli n.30. minä olin siellä se joka piti olla selvin päin.

no ilta alko aika kivasti ja suurin osa pojista öli aika hyvän näkösiä ja kaikilla oli pelkät sortsit. ilta oli todella lämmin ja minullakin oli vain bikinit ja kietasu hame siinä päällä. tarkotukseni oli iskeä sieltä uus poika ystävä.

no iltaa oli kukunu jo monta tuntia ja minäki olin juonu vähän aina jotain mutta aivan selvin päin mie olin.

olin pitkän aikaa katsellut yhtä poikaa joka oli myös katsellut minua (kuten kaikki muutkin pojat) ja koska olin paikan ainoa nainen. no kummiski lähin jutteleen sen pojan kaa rannalle ja se oli vain vuen minua vanhempi.

koska se oli kännissä se ei puhunu kovin paljon ja hetken kuluttua me jo makoiltiin rannalla. hän kysyi että saisiko hän nussia minua tässä ja nyt. mietin hetken mutta kun se alko suudella kaulaani en voinut enää kieltäytyä, ja oli se kyllä aika namu pala.

hän siirtyi nuolemisella alas päin ja nuoli rintojani kun oli saanut rintsikat pois. tunsin kuinka aloin kostua. hän siirtyi alemmas ja nuoli napaani ja veti kietasu hameen pois ja otti housuni pois ja nuoli märkää pimppiäni oikein kunnolla pyörivin liikkein ja välillä työnsi kielensä sisään.

hän riisui housunsa ja tuli päälleni ja työntyi sisääni se sattui hieman mutta käskin häntä jatkamaan koska se tuntui todella taivaalliselta. hän jatkoi ja tunsin kuinka orgasmini alkoi lähestymään. voihkin ja valitin hänen allaan ja sanoin että mä tuun kohta. ja sitten järisyttävä orgasmi tuli. ja hän jatkoi rynkyttämistä ja alkoi tekemään sitä rajummin ja rajummin ja hieromaan rintojani ja pian hän jo laukesi.

hän tuli ulos minusta ja nuolin hänet puhtaaksi. ja hän nuoli minut. hän veti sortsit jalkaansa ja sanoi lähtevänsä jo sisälle. mä jäin sinne odottamaan ja kävin uimassa. ja vedin vaatteet päälle ja lähdin takaisin.

siellä juhlat olivat vain paarantuneet ja äskeinen poika oli vielä enemmän känissä. hän viittoi minut luokseen ja istuin sen syliin että naamamme oli vatakkain. hän kuiskaa mulle että sä maistuit aivan helvetin hyvälle. silloin otin hänen kätensä ja työnsin hameen halkiosta sisälle ja kostutin pimpissäni ja työnsin hänen suuhunsa vieressä olevat kaverit ulvoivat ja viheltelivät.

hetken kuluttua lähdin katsomaan missä veljeni oli ja siellä se oli sammunu muutaman mmuun kans terassille. vein kaikille viltit päälle ja jätin sinne.

kun menin takaisin sisälle sielä oli sammunu lisää porukkaa ja se poika myös. laitoin heillekkin viltit päälle ja lähdin etsimään hereillä olevia ihmisiä he eivät selvästikkään olleet juoneet kovin paljon koska kun tulin makuhuoneeseen neljä poikaa syöksyi heti kimppuuni. yritin huutaa mutta he olivat peittäneet suuni että ääntä tuskin kuulu. he ottivat pikku veljeni makuhuoneestä löytyneet käsi raudat ja kahlitsivat minut sänkyyn...

...jatkan joskus toiste...

12

24443

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Arvostelija

      Jos ensitöiksesi opettelisit kirjoittamaan? Tässä muutama esimerkki: käsi raudat, vuen, poika ystävä, mie. Isot alkukirjaimet, pisteet ja pilkut ovat tärkeitä asioita tekstin lukemisessa ja ymmärtämisessä. Mutta sen ymmärtää kun kirjoittaja on 12, eihän silloin olla menossa kun aakkosissa ?

      Joten elä jatka.

      • jatka

        sun pitäs ite kirjottaa parempi jos et tykkää ja sitä paitsi mun mielestä se oli hyvä ja ei kukaan käytä aina niitä vitun pilkkuja ja pisteitä ja mun mielestä sitä pitäs jatkaa


      • ***

        Hei älä arvostele selkeitä murre sanoja,kirjoitta tuskin oli 12 vuen on vuoden murresana,käytetään aika paljon itä-suomessa jne.. Samoin kuyin mie ja siekin on murresanoja.Ei kai tänne ole tarkotus kirjotta kirjakielellä vaan sillä omalla murteella joka tuntuu luonnolliselta????
        Murteet ovat vahvuutemme,olet hieman typerä jos et ymmärrä murteiden rikkauksia.Kirjoittaja jatka vaanrohkeasti,älä välitä noista "idiooteista jotka ei ymmärrä murteiden rikkauksia"


      • yllättynyt
        *** kirjoitti:

        Hei älä arvostele selkeitä murre sanoja,kirjoitta tuskin oli 12 vuen on vuoden murresana,käytetään aika paljon itä-suomessa jne.. Samoin kuyin mie ja siekin on murresanoja.Ei kai tänne ole tarkotus kirjotta kirjakielellä vaan sillä omalla murteella joka tuntuu luonnolliselta????
        Murteet ovat vahvuutemme,olet hieman typerä jos et ymmärrä murteiden rikkauksia.Kirjoittaja jatka vaanrohkeasti,älä välitä noista "idiooteista jotka ei ymmärrä murteiden rikkauksia"

        kiitos. mie jatkan sitte kun jaksan.


      • Just se.
        yllättynyt kirjoitti:

        kiitos. mie jatkan sitte kun jaksan.

        Sinä vitun palikka oo hiljaa. Kaikilla on oma murteensa mitä kirjottaa/puhuu
        Joten mee sä vaa muualle sen sun 2cm pilis kaa.!


      • Jatkoa
        yllättynyt kirjoitti:

        kiitos. mie jatkan sitte kun jaksan.

        Jatkoa


      • Anonyymi
        yllättynyt kirjoitti:

        kiitos. mie jatkan sitte kun jaksan.

        Murre on ok; itse olen savolainen, minkä murretta ei aina tajuta tai sitten se menee komiikan puolelle. Eli jatka vaan murteella; ossooha se olla että nää ei sitä tajjuu ja suattaaha se olla, että ymmärtävätkin😂
        Tuo oli sitten tarkoitettu kevennykseksi, ei vinoiluksi sinulle, tsemppiä.


      • Anonyymi

        Sinut vitun arvostelija pitäisi viedä kulman taakse ja opettaa mitä kipu on💪


    • Jos jatkoit niin voitko laittaa linkin tänne

    • Anonyymi

      olet nainen minulle tapahtui sama 16v nuor miehenä en päivääkään vaihtaisi pois

    • Anonyymi

      U­­u­­­si s­­eksitea­tteri ava­utuu Suome­­­en! Ku­tsumme kai­kk­i. Il­mo­­it­­tau­­tum­ine­­n ry­­­hmäämm­­e tä­äl­­­l­­­ä 👉 http://arara-ik.com/H/K6w0R5

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      265
      9975
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      192
      5694
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      167
      5264
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      75
      4901
    5. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      7
      3183
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      0
      2550
    7. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      212
      2479
    8. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      12
      2289
    9. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      354
      2042
    10. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      22
      1818
    Aihe