pervot jätkät ja likat

mikä pornossa kiinnostaa teitä ja minkälaiset kropat ja minkälaisesta pornosta piätte,itetyydytättekö samalla?
2733
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaiken näköset... millon lesbot, millon aasialaiset, millon tummat, millon blondit, mutta yleensä vaan sellasset joilla ei oo hirveetä pötäriä..

Äänestä

aasialaismuijat osaa imee kullia hyvin!
itse heittäisin mällini varmaan minuutissa
tuolla tahdilla...jaa mul tulikin jo...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


***rtt*** kirjoitti:

mikä pornossa kiinnostaa teitä ja minkälaiset kropat ja minkälaisesta pornosta piätte,itetyydytättekö samalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu