sharm el sheikistä

järjestetäänkö sharm el sheikhistä retkiä pyramiideille ja sfinkseille?
6874
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

esim,finnmatkat 2pv 182 euroa henkilö.
sis hotellin ruoka.
aurinkomatkat 90 euroa 1 pv.

Äänestä

Eka Egyptin matka takana-otsikon alla meidän Kairon retkestä!

Äänestä

Sfinkseille?
Egyptissä on noin sata pyramidia, mitkä niistä haluat nähdä?
Järjestetäänkö retkiä?
Mikä kysymys, ei tietenkään!

Äänestä
  • Tämä puhdisti pöytää!
    Kiitos vielä kerran.
    Olet hieno ihminen.
    Vielä nöyrimmät kiitokseni -kiitos!

    Äänestä

  • näin UUSAVUTTOMANA on pakko kysyä neuvoa.
    taidan painella matkatoimistoon ja kysyä sieltä.
    mistä minä tiedän montako niitä pyramideja on, kappas kun ei ole tullut käytyä laskemassa. x)

    kivaa matkaa sinulle sinne ruotsinlaivalle.

    Äänestä

niitä järjestetään.Jos olet varannut matkasi matkatoimiston kautta,kysäise sieltä.Toki sieltä paikanpäältäkin niitä saa jos haluaa.Olimme vaimoni kanssa viime keväänä Sharmissa ja oli tosi hieno matka.Suosittelen.Uusi matka jo varattu Helmikuulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pyramiideille? kirjoitti:

järjestetäänkö sharm el sheikhistä retkiä pyramiideille ja sfinkseille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu