Lippuja Arsenalin peliin

ThöGunners

Hei,
Haluaisin mennä katsomaan arsenalin peliä mutta virallisia kanavia pitkin on aika vaikeaa saada lippuja. Osaako kukaan antaa mitään vinkkejä? Löysin myös sivun www.footballtkts.com jonka kautta saa lippuja mutta onko kenelläkään kokemuksia? Uskaltaako tuon kautta tilata? Toinen sivu olisi tickets-4u.com mitä olen harkinnut.

2

1763

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lontooseen 4.4.

      Menen itse Lontooseen 4.4. ja olis Arsenal-ManCity
      Saitko liput ja jos niin mistä.
      Löysin noiden samojen linkkien kautta niitä mutta ihan hirvee hinta ja uskaltaako ostaa

    • AFSC

      Morjesta. Hyvä tapa hankkia lippuja Arsenalin peleihin on liittyä Arsenal Finlandiin. Tällähetkellä liput ovat aika hyvin tältä kaudelta jo myytyjä, mutta ensikautta ajatellen kannattaa olla jo kesällä skarppina ja laittaa kyselyjä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2425
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1407
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      77
      1234
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      6
      1152
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      870
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      865
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      44
      713
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      87
      698
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      26
      678
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      666
    Aihe