Johanin mielestä tero näyttää lapselta.
Ihmettelen ton Teron pinnaa, että kuuntelee tuota vit----ua koko ajan, minä olisin hermostunut jo ajat sitten tolle Johanille.
Oikeasti Tero on kyllä tän voiton ansainnut kestämällä tän kaiken vit----un.
Se, mikä tässä mua ihmetyttää, niin Tero yrittää pitää hyvät välit vielä näiden mollaajienkin kanssa.
Sanoisin, että erittäin hyväsydäminen kaveri, toi Tero.
Ihmettelen ton Teron pinnaa, että kuuntelee tuota vit----ua koko ajan, minä olisin hermostunut jo ajat sitten tolle Johanille.
Oikeasti Tero on kyllä tän voiton ansainnut kestämällä tän kaiken vit----un.
Se, mikä tässä mua ihmetyttää, niin Tero yrittää pitää hyvät välit vielä näiden mollaajienkin kanssa.
Sanoisin, että erittäin hyväsydäminen kaveri, toi Tero.
Vastaukset 10
Vanhimmat
jeesustellaan ihan tuotannon, Jannen ja Vapunkin puolesta...mutta Teron kiusaaminen on unohdettu aivan tyystin...
Mutta nyt olisi varmaan aika ottaa asia "päydälle"
Todellakin törkeää tuo Teron jatkuva mollaaminen varsinkin Johanin taholta.
Johan nyt oikeasti ulos, mitta on täysi, ainakin mulla.
Teron mollaamista on nähty kaikki nää viikot, oisko aika jo tehdä jotain?
Teroa suorassa lähetyksessä...ärsytti kun se selvästi kuvitteli olevansa jotenki parempi...
kannatustaan, hän ei tiedä, että kansa ei tykkää läyhäämisestä loppupeleissä.
Ansku vie voiton, tai sitten Tero.
kypsyä tohon Johaniin. PK-ssakin sanoi sunnuntaina että toivoisi noista neljästä Johanin poistuvan talosta. Toivottavasti toive toteutuu sunnuntaina. On tosi ikävää kunnella miten se esittää Teroa taas vahättelevässä ja huonossa valossa uusille asukkaille. Tosi halpamainen ihminen. Turha selittää pelaavansa vaan, koska kukaan ei pysty tuohon muuta kuin veemäisellä luonteella.
Nyt ei enää hyssytellä, vaan Teron mollaaminen loppui tähän.
Kauan me Teron fanit on katsottukin tätä läpi sormien, mut nyt loppui tää pelleily.
Tero on ihmisenä aivan ihana ja tulee toimeen kaikkien kanssa. Ihana jalat maassa elävä ihminen.
Puheesta ja sen tarkoitusesta ei aina ota selvää, mut on kyllä muuten niin symppis ja hyvää tahtova Mies! :)
on ihana omalla tavallaan, mut kyllä helkkarissa miehen nyt on osattava pitää puoleensa jos on tarve. Turha sitä siitä on säälitellä. Enempi oon huolissani siitä kuin on niin 6/0 vietävissä tuulin suhteen...ei helkkari ärrrh. Sanos nyt Terokin oman sanansa.
hän ei näe tarvetta siihen, ehkä kokee ja näkee asiat eri tavoin kuin me ruudun tällä puolen..Tiedä hänestä:)