xxx window power safety unavailable

Cromassa alkoi palaa tuo kyseinen varoitusvalo (tai jotakin sen suuntaista). Pystyykö tuon varoituksen kuittaamaan kotikonstein vai onko käytettävä Deltassa?
3449
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tuo kuittaannu ihan itsekseen... Ainakin omassa kävi niin. Olet koittanut avata ilmeisesti laseja, kun ne ovat olleet jäässä, eikö?

Äänestä

Kokeileppas avata ikkunaa ja siten ajaa takaisin kiinni, mutta pidä nappia painettua vielä 10 sekuntia senkin jälkeen kun ikkuna on jo kiinni.

Äänestä
  • Kiitokset ohjeista, herjat poistui.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ryyteessä kirjoitti:

Cromassa alkoi palaa tuo kyseinen varoitusvalo (tai jotakin sen suuntaista). Pystyykö tuon varoituksen kuittaamaan kotikonstein vai onko käytettävä Deltassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu