Cheryl on edelleen

koko tyttö kaartista...cheryl voittaa koko potin
5208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Cheryll voittaa ettekä te voi mitään.

    Äänestä

  • näin se menee kirjoitti:

    Cheryll voittaa ettekä te voi mitään.

    Sillä roikkuu suupielet kaulassa. Tissiänsä esittelee, ne on kuin työrukkaset. Perse lähellä lattiaa. Kuvottava ihminen.

    Äänestä

tässä ohjelmassa!!

Äänestä

kuulolaite korviisi.
Mitä kaunista on isonenäisessä, silmät roikkuessa, suu alaspäin, tukka epäsiisti, kroppa piloilla ja puheterapeutin tarpeessa olevassa diivassa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kaunein ja fiksuin kirjoitti:

koko tyttö kaartista...cheryl voittaa koko potin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu