Kuulin että ruotsissa on joku saanut psorin kuriin strutsiöljyllä.Onko joku teistä kokeillut ko.öljyä ?
strutsiöljy
3
1417
Vastaukset
- niin kuin
kokemusta hyljeöljystä-meinaan nauttia vuoden, jolloin näen onko apua. Nyt 3 kk:n perästä, kuvittelisin jotain positiivista vaikutusta olleen.
- Systeemi***
muutama vuosi sitten mutta en huomannut että siinä oli niin vähän enää jäljellä parasta ennen päiväystä ja meni suurin osa hukkaan ja oli aikas kallista joten se siitä avusta:(
Eniten olen saanut apuav oietelemalla ihoani System4 voidemaisella öljyhoidolla ja tavallisilla herkän ihon vartalovoiteilla sekä päälle vielä ongelmakohtiin Silkis-voidetta.- strutsiöljy
Minulla ei auttanut strutsiöljy. On psorin lisäksi monenlaista ihovaivaa.
Sattumalta kuulin kookosöljystä. Löysin sitä luontaistuotekaupasta, oli halpaa kaiken lisäksi.
Ihoni on pitänyt tästä, iho parantunut ja karstat lähtee. Sitä voi ottaa sisäisestikin. Ennen olen inhonnut kookoksen makua ja hajua, mutta alkanut nyt pitämän tästä. Pakko pitää kun auttaa. Käytän tätä nyt kasvo- ja käsivoiteenakin. Imeytyy nopeasti eikä tahraa.
Tietoa tästä löytyi myöhemmin muistaakseni nettisivulta www.kookosravinto.com.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083