mistä saisi ylimääräistä rahaa?

miksu172

hei kaikki. olisiko kenelläkään ideaa mistä saisi ylimääräistä rahaa?? olen tehnyt extrafirmoille töitä jossain vaiheessa mutta se nyt ei niin kauheasti kiinnosta olla baareissa töissä. joku helppo keino kun löytyisi niin olisin innoissani. Alkaa huumori loppumaan kun ei rahat riitä oikein elämiseen. kaikki menee velkojen lyhentämiseen..:(

5

2126

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyvinkin

      Ei muuta kuin hattu kourassa lähinpään pankin konttoriin!!!!

    • menestyvä

      Minulla on vastaus rahaongelmaasi. Haluatko tietää lisää? Laita tulemaan sp: [email protected] niin saat lisätietoa asiasta.

      • "ansaita"

        lienee ns. pyramidihuijaus!?


    • huutonettiläinen jo 5 vuotta

      Myy pois kaikki mitä et tarvitse. Ja myy muidenkin tavarat jos eivät niitä tarvitse! Pese ikkunat ja siivoa sukulaisten nurkat ja pyydä poisheitettävät palkaksi.Jos mummolan vintillä satuu vielä olemaan 70-luvunlastenvaatteita, olet rikas hujauksessa! Tsekkaa ohimennen taloyhtiö roskis. Tai reilusti jos kehtaat! Joka tavaraa jonka itse heittäisit pois tarvitsee/haluaa/himoitsee joku muu! Ainoa investointi on digikamera tai puhelimenki kamera käy, kunhan kuvaat valoisassa myytävät tavarat.

      • tavaraa, eikä kukaan edes k...

        vitosen sain ! Siinä kaikki. Mikko-sielläkään ei kauppa käy vaikka mulla on ihan ok tavaraa, kotitieto kans, katsojia käy solkenaan, mutta ei kukaan osta! LAMA lama lama!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      97
      1635
    2. 72
      1264
    3. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      90
      1232
    4. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      278
      1016
    5. 95
      929
    6. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimainen?
      Ikävä
      40
      914
    7. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      80
      787
    8. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      49
      787
    9. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      55
      763
    10. 45
      705
    Aihe