Helsingin Stockmannin herkku myynyt päiväkausia irtomyynnissä selvästi pilaantunutta juustoa.
Milloin tapahtuu ensimmäinen listeriakuolema stockan pilaantuneiden "herkkujen" vuoksi?
Stockmann
4
667
Vastaukset
- ex_sakuli
Voi tästä keskustella, mutta jos haluaa että jotain asian eteen tapahtuu niin voisi varmaan kommentoida suoraan Stockmanin herkun myymäläpäälikölle.
Uskoisin että olisi hyödyllisempää kun täällä asian puiminen.
http://www.stockmann.fi/portal/fi/palvelut/palaute/- luin juuri
aiheesta uutisen.
En linkittänyt koska olisin sanut siitä loukkauksia isakseni.
- Tukkimies...
Siwa on muuten kallein kauppa suomessa, tänään
ostin sieltä homejuustoa, mulla on nääs varaa. - Anonyymi
Stockmannin vie.konkurssiin Aimo park, joka kusettaa asiakkaita. Kuinka amatöörejä stokkalla ollaan kun otetaan entinen Q-park huijariyritys, joka nykyään Aimo Park. Aimo huijaus. Ei tarvitse kuin googlettaa Q-park tai Aimo park kokemuksia, tulee karmeeta luettavaa, kuzettaa niin vanhuksia kuin invalidejakin. Epäeetinen imago Stockmannille....
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait269948Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768