Kuka lauloi parhaiten ja kuka huonoiten?

huonoiten mun mielestä lauloi Anna. Parasta en tiiä, kun en kuullut kaikkien laulavan.
2252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Cheryll valittiin parhaaksi laulajaksi, vaikka oli minun mielestä kaikista surkein.Surkeimmasta en tiedä....ei taittu valita.

Äänestä
  • Sillä on kaunis ääni vaikka korvatulehduksen vuoksi ei oikein ekana laulajana kaikki mennyt putkeen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pissis^^ kirjoitti:

huonoiten mun mielestä lauloi Anna. Parasta en tiiä, kun en kuullut kaikkien laulavan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu