Kirjoittakaa kyseisen asukkaan nimi ja merkki ( tai -) otsikkoon ja mahd. perustelut viestiin, niin saadaan helposti kokonaiskuva palstakävijöiden äänestyskäyttäytymisestä. Ihan huvin vuoksi. :)
Itse aloitan tuosta alta...
Itse aloitan tuosta alta...
Vastaukset 6
Vanhimmat
On talossa kuin orpo piru väärässä helvetissä...
Vähiten viihtyy talossa
minua ihmetyttää suuresti nämä tosi-tv-ohjelmien tekstiviestirahastukset - euro/viesti. ohjelmilla on rahoitus mainostajien ja sponsorien sekä netti-tv-katsojien puolelta. miksi siis katsojaäänestämisen pitää vielä maksaa, ja näinkin paljon? miksi ei voi äänestää ilmaiseksi netissä?
Anna on viihdyttävä ja hupaisa, jää taloon. Tuulin ja teron rakkaustarinaa on mukava seurata. Ainoa, joka joutaa ja joka ontyhjänpäiväinen talossa on Cheryll. Näin se menee.
C on hirvittävän etova ihminen. Sen naama kyllästyttää ihan hirveesti. Anna ja Tuuli on monin verroin hauskempia. Jäljelle ei jää, vaikka mitenpäin kääntää asiat, kuin C, joka lähtee.
ME KAIKKI TÄÄLLÄ DUUNISSA, KOHDASTAMME MIINUKSEMME CHERYLILLE. JOKAINEN TUNTUU OLEVAN SITÄ MIELTÄ, KUN ÄSKEN KAHVILLA KYSELTIIN.