jotta finaaliin ei jäisi liikaa porukkaa.
ENSIVIIKOLLA HÄÄDETÄÄN
2 tai 3
7488
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ennen finaalia ja pakko pudottaa ainakin puolet porukasta eli vähintään neljä
voidaan toteuttaaa esim. niin että pudotetaan ensi ja seuraavana sunnuntaina kummallakin kerralla kaksi tai sitten ensi sunnuntaina kolme ja seuraavalla 1 tai 2
voi tietysti tulla myös kunnollinen loppukiri eli laitetaan kaikki äänestykseen molemmilla viimeisellä kierroksella ja eniten plussaa saaneet pääsevät jatkoon
VAIHTOEHTOJA ON VAIKKA KUINKA, VALITSE OMASI
olkaa huoletta.
sen enämpi rahaa
Anna , Jarmo ja Henna
kaikki on äänestyksessä viimeisellä viikolla ja paras voittaa.
äänestyksessä ja kolme ulos ja loput sitten vain äänestyksessä seuraavalla viikolla ja kaksi huonointa ulos ja loput finaaliin eli Johan Tero sekä Anniina ja Anniina voittaa.
Subin bb-sivuilla on vielä kaksi tyhjää laatikkoa kilpailijoiden kuvien vieressä. Vosiko tonne vielä mennä uusia asukkaita, vaikka enää kolme viikkoa jäljellä?