Hämärä tyyppi Juhlis... ?

Mä pidin sellasii juhlia, kun sain juuri eilen House Party lisäosan.. Sitten katsoin niitä vieraita, siinäo li sellanen tyyppi jonka nimi oli "Mustekala" Toni... Noin se siinäkin kirjotettiin, noilla " jutuilla..
Eli kuka se mahtaa olla, en ole tehnyt sellaista tyyppiä ikinä? Kiitti vastanneille..!
2302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mullekin tuli se tyyppi, mutta siitä on jo pitkä aika, ihmettelin sitä wähä, mutta nyt oon jo unohatnu sen .... :) Kai se on joku naapuri..?

Äänestä

Mustis-Tontsa on vain tavallinen kaupunkilainen joka omaa erikoisen nimen. minunkin simssissä se chillaa, samalla tavalla kuin muutkin ihmiset.
eli se on pelin valmistajien/suomentajien tekemä hahmo down towniin jolla ei voi kuitenkaan pelata.

ps. jos haluat soittaa "Mustekala"-Tonille, poimi nimi vain puhelinluettelosta, kaupunkilaisien listasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saara- kirjoitti:

Mä pidin sellasii juhlia, kun sain juuri eilen House Party lisäosan.. Sitten katsoin niitä vieraita, siinäo li sellanen tyyppi jonka nimi oli "Mustekala" Toni... Noin se siinäkin kirjotettiin, noilla " jutuilla..
Eli kuka se mahtaa olla, en ole tehnyt sellaista tyyppiä ikinä? Kiitti vastanneille..!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu