Elämää suomalaismettisä

Mökin muija

Joo..mie halusin taas(parin kuukauen tauon jälkeen)ukkokullan heppulia. Mitä vielä eihän se könsikäs kynsikästään tarjonnu, käänty vaan selin sohvalla ja pieras protestiksi. Sillä ei ole kunnolla seissy enää aikoihin. Vähä nöpöttää ko se roostelli keikkuu ruutussa. Ruutun ääressähän tuo tapittaa muutenkin päivät perä perään ku ei töissäkään ole ollu enää aikoihin. Yösätitki vahtaa ja lähettää viestejä NÄYTÄ TISSIT, JUMPPAA, MINKÄLAINEN PERSE!Kallista touhua eikä käteen jää ko..no..se..

Mie ostin yhestä seksisopista semmoset vetävät kutimet, mutta kai ne sitte jollaki roostellilla on seksykkäämpiä ku mun seittemän leivän uuni. Ikävästi ne ringit paino ainaki perssilmää. Otin heti pois ku näin, ettei ukko "koomasta" heränny.

Nijettä mites teillä?Mie tässä jo olen himonnu tuota naapurin leskiukkoa, jos se ois vaikka samassa puutteesa ku mieki. Kyllä siinä varmaan tanner tärisis ko me alettas. Täytyy kattoa lehestä millonka on joku erroottisempi ohjelma telkkarissa ja pinkasta nii vähilä räteilä ku tos parinkymmenen asteen pakkases vaa kehtaa. Niitä ikkunapolliisejaki ko on joka huushollissa eikä anna ihmisten olla rauhassa.

No..tässä sitä turhautumista puretaan nettiin ja samalla silimä kovana yritän ettiä miesten kuvia ja ihan aktiiveja sais olla naisen kanssa niissä, aina parempaa! Mie nii alottelija etten tiiä mistä niitä löytyy..pittääkö laittaa kuukkeliin hakusana KULLI, NAINTI VAI MIKÄ HELKKARI?

Ukko tuolta huutaa, että käynkö kohta kaupassa, kalja lopussa ja lätkämatsi alkaa. Makkaraaki pitäs pari könttiä tuua. Mie sille makkarat kohta näytän!

Jos jaksoit tänne asti nii kauhiast paljo kiitoksia. Tämmöstä se on tämä suomalaine seksielämä vanhemala iälä ainaski. Vai onko sieläki?

1

4210

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mokaaja

      Väärä palsta. Piti olla toi seksinovelli, mutta tulee väliin luettua sitä sun tätä=))

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      30
      11194
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      52
      8825
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      137
      5425
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      144
      3724
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      69
      3628
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      35
      3584
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      40
      3308
    8. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      57
      2628
    9. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      66
      2326
    10. Miltä mahtaa tuntua

      Sitten kun näet hänet pitkästä aikaa?
      Tunteet
      31
      1872
    Aihe