Mitäs porukka tykkää hotelli Kokasta Inglesis? :) Onks siel yleensä nuoria? Millainen henkilökunta? Puhuvatko suomea ja/tai englantia?
Inglesin hotelli Koka
3
719
Vastaukset
- Mats
Ei ainakaan muutama vuosi sitten ollut nuorison suosiossa. Vanhempia saksalaisia pariskuntia, jotka käyvät jo aamuhämärissä heittämässä pyyhkeensä aurinkotuoleille. Hotellin sijainti on hyvä, koska se on aivan Inglesin keskustassa, mutta kyllä sieltä löytyy huomattavasti parempiakin hotelleja.
Minua ei ainakaan innosta olla hotellissa, jossa on paljon saksalaisia ennenkaikkea heidän röyhkeyden takia.
Englannilla pärjää aivan hyvin! - Kokassa
Takeoffin kautta huhtikuussa siellä oltiin. kaikenikäistä porukkaa siellä oli. Ei oikeestaan ole mitään huonoa sanottavaa Kokasta. Mukavat huoneistot, allasalue, allasbaari. Tosi hyvällä paikalla yöelämää ajatellen :)Henkilökunta puhuu hyvin englantia.
- Hyvä sijainti
Siinäpä se
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 417044
- 323958
- 463384
- 402959
- 172736
- 372238
- 162206
- 412163
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons472117- 402078