Crash Bandicoot: Mind over Mutant

Hei, ongelmana on ettemme saa kaksinpeliä kyseisessä pelissä.
Muissa peleissä kaksin peli onnistuu siis kapulat eivät ole rikki.
Ovatko muut saaneet uuudessa crash pelissä kaksin pelin toimimaan?

Kiittäen:)
2446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä meillä taitaa toimia,tosin en ole kokeillut mitä se peli sanoo ku yritätte pelata? ja muutes ootko saanu pelin kielen vaihettua? mä ne löydä sellasta juttua mistään mist sais pelin suomeks

Äänestä

Moikka. Itsellä ainakin kun toisen ohjaimen liittää niin tulee toiseen ylänurkkaan "paina ympyrää liittyäksesi peliin" tai jotain semmosta nii kokeile painaa ympyrää ☺

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äiti ja pojat kirjoitti:

Hei, ongelmana on ettemme saa kaksinpeliä kyseisessä pelissä.
Muissa peleissä kaksin peli onnistuu siis kapulat eivät ole rikki.
Ovatko muut saaneet uuudessa crash pelissä kaksin pelin toimimaan?

Kiittäen:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu