pullukalta, Anna totesi aamulla. Mutta tosi asiaa ei pääse pakoon, siltä näyttää, mitä suuhun mättöö. Ja sitähän Anna tekee. Melkein aina kun katson 24/7 Anna syö ja syö. Ruoka on Annalle pakkomielle, tuntee varmasti hetkellistä mielihyvää, haihduttaen ruualla epämiellyttävät tunteet.
En halua näyttää..
:( :(
3454
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
että syö murheeseensa,kuin että käyttäytyis ku tsipa,eli vääntäis tekoitkua ja valittaa koko ajan ettei kukaan tykkää hänestä jne jne
tykkääkään,ulos vaan heti kun mahdollista.paljon pahempi kuin Cheryll,oikea kitisijä ja selkäänpuukottaja.pois Sällylän rikas kakara!
pantataan niitä rangaistuksia.Heti alkuun ois pitäny isoveljen ottaa valtikka käteensä,eikä mamoilla.Näitten viimeisten asukkien nuppi ei tosin taitas enää kestää.Naurattaa miten pienestä Minnakin vuodatti kyyneleitä.Ei tullu ees hiki siitä rangaistuksesta.(luki sääntökirjaa ja itki).Hohhoijaa.lol.