Olemme menossa helmikuussa 2004 Khao lakiin hotelli khao lak bayfrontiin. Onko kellään kokemuksia tästä hotellista? Jonkun verran onkin jo ollut juttua yleensä Khao lakista, mutta tuosta kyseisestä hotellista en ole ainakaan löytänyt paljon infoa. Menemme siihen hotellin puolelle, ei bungaloviin. Onko hyvät näköalat ym. millainen ranta hotellin edustalla ja onko rannalla mahdollisuus olla aurinkotuoleissa?? viimeksi olimme Phuketissa Karonilla ja se oli myös ihana paikka. Kiitos etukäteen!!
Khao lakiin myös menossa
Mari
1349
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Hotellista en tiedä,mutta paikka paljon pienempi kun Karon.Villieläimiä näkee jopa rantamaisemassa.Käykää myös hotelli Similanan rannalla,siellä on todella rauhallista.Hyvää matkaa.
Ai niin,ruotsalaisessa ravintolassa aivan keskustassa saa grillimakkaraa perunamuusin kera mikäli tällaista ruokaa tulee ikävä.Oli hyvää