Huijarin kohtalo

31518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ehdottomasti saa ja täytyy. Ei tollanen muuten lopu. Mutta ei saa jäädä kiinni.

Äänestä

oman käden oikeus on vakava rikos. olisit isompi roisto kuin huijari. oikeuslaitos ei tykkää YHTÄÄN että siviilit tunkee heidän reviirilleen tekemään heidän hommiaan vigilanteina. rangaistukset on kovia.

ja jos lähdet "hakkaamaan" jotakuta, on aina riski että menee yli ja tulee pysyviä vammoja. siinä sitten lasket tiilenpäitä ja mietit.

kosta jotenkin muuten, jos on pakko kostaa. jos paskapää ei ole vuodattanut verta älä sinäkään vuodata hänen. muista miten Aragorn armahti Griman! xD

Äänestä
  • pidä se pääskii jos et tiedä mitään.


    kaikki paitsi armeija sotatilassa niin on siviileitä joten voit tunkea ton siviilisanas heti perseeseen.

    toiseks suomi on suomalaisten ja täällä tehään mitä suomalaiset haluaa.

    kosta vaikka ampumalla haulikolla päähän jos on tarve kostaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nyrkkiraudalla kirjoitti:

http://tori.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000007&conference=4500000000000690&posting=22000000039290144

Saako tuon huijarin hakata oikein kunnolla ?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu