Kulosaaressa Yksiö

Kulosaaressa vuokrataan 26 neliön yksiö,isolla parvekkeella, 4/4 kerros, Metroaseman vieressä. Vuokra 620 euroa/kk vesimaksu 15 euroa. Vapautuu 1.1. 2009 lukien. Luottotiedot oltava kunnossa.

Pekka
5663
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

saa olla jos meinaa että 26 neliöö Kulosaaresta menee kaupaksi tuohon hintaan...

Äänestä
  • sika

    Äänestä

meinaakohan se perii parvekkeesta näin kovaa hintaa?

Äänestä

Kulosaaressa vuokrataan 26 neliön yksiö, isolla parvekkeella, 4/4 kerros, Metroaseman vieressä. Vuokra 620 euroa/kk vesimaksu 15 euroa. Vapautuu 1.1.2009 lukien. Luottotiedot oltava kunnossa. Ota yhteyttä sähköpostitse [email protected].

Pekka

Äänestä

hhiih

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Kulosaaressa vuokrataan 26 neliön yksiö,isolla parvekkeella, 4/4 kerros, Metroaseman vieressä. Vuokra 620 euroa/kk vesimaksu 15 euroa. Vapautuu 1.1. 2009 lukien. Luottotiedot oltava kunnossa.

Pekka

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu