Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Äidit

Mitä sanoisitte ja tekisitte jos teidän 15v poika sanoisi sinulle, että haluaa panna sinua?
52041
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Iskisin pojalle kortsupaketin kouraa ja sanoisin et etippä muualta panos....

Äänestä

että sais poika ettiskellä kikkeliäs huoneen nurkista!

Äänestä

En sanoisi mitään, mutta pojannappulan suun pesisin mäntysuovalla.

Äänestä

...aika lujaa mentäis taksilla lastenneuvolaan terapeutin puheille...

Äänestä

mitä sun äitis vastas?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poika kirjoitti:

Mitä sanoisitte ja tekisitte jos teidän 15v poika sanoisi sinulle, että haluaa panna sinua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu