Tuolla aiemmin on keskustelu omasta markkina arvosta ja nyt jotenkin sain "mahtavan" idean laittaa tälläisen.. Elih, kerro oman kultasi "arvo" 1-10 ja mistä se tulee..;).. Ulkonäöstä siis...x).. Saa myös "mainostaa" oman kullan ihanuutta henkisellä tasolla..;)
Kultasi "markkina arvo"..;)
Mie vaan
7937
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
eli 8- . ulkonäkö ei ole tärkein mutta jonkinverran sitä on oltava.Kultani on rakastava.
rehellinen vaikka unohtaakin joskus mainita tärkeistäkin asioista...hellyyttävä,romanttinen
ottaa sponttanisesti kainaloon ja ousuttelee,
minun ´"nukkuessanikin", hömpöttelee,on huumorintajunen,ajattelee minun kannaltanikin asioita, ym on vain niin lutunen..Minun oma kulta!
Se on ihan saatanan hyvän näkönen ja mukava! Se ei ikinä lyö tyttöjä. Sillä on sairaan ihanat silmät. Se on helvetin sexikäs... Sen takia se saa 10 .
...Se ei oo mun jätkäkamu mut mun ihastus on.. =)
Se saa luonteesta 10 ja ulkonäöstä 9-.. =)
Hiuksista, silmistä ja KROPASTA joka on aivan mahtava!!! Muuten ihan tavallisen näköinen tyyppi, mutta se on niin täydellinen mulle.. =)
Sellasen miehen haluisin ittelleni joskus mieheksi.. se olis ihan täydellinen isä ja aviomies.. =)
ihastukseni saa ulkonäöstä kympin...silmät,hiukset,kasvot ja kroppa on aivan täydelliset....tyylitajuakin löytyy..luonnekkin näyttää olevan huomaavainen ja hauska mies:)
Samoin!! =) Harmi vaan et välimatka pitää meidän erossa. Mut ei mulle sillä ulkonäöllä oo niin hirveesti väliä...
10(oikeastaan...10½..!!..xD.. Oma kultani on kertakaikkiaan mahtava tyyppi, viisas, hauska...jne..:).. Muiden mielestä hän ei ehkä ole kovinkaan komea, mutta minulle hän on se number one..:D.. Netissä tutustuimme..;).. Joten kyllä se henkisestä puolesta alunperin lähti..:D.. Hänellä on ihanan kirjavat simmut, joita lumoutuneena tuijotin ensitapaamisemme ajan..:).. Kiva nenu..;).. Ehanat huulet..*slurps*..xD..Ja tuotah..:D...Muutenkin hän on niin..niin..ihana..:)... Ei kovin pitkä, mutta sopivan..jne..x)... Noh,lopetenpa löpertämisen ennenkuin kirjoitan romaanin hanistani..:D..(mutta tuskimpa se haittaisi?)
Puhdas 10. Hän on hellä,huomaavainen,kaunis ja kaikkea. Pitää huolta musta,välittää musta,rakastaa mua ja auttaa jos mulla on vaikkeeta. Täys 10