Asiaa Pösöstä

Tutustu Pösön ja Ranskalaisten "laatuun" vaikkapa Auto Bildin vertailuun eri automerkkien luotettavuudesta. Siinäpä selviä hetkessä kyseisten autojen ladukkuus.
3237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

elämässään koskaan kunnolla pillua ja osaavatko he pillua tyydyttää?

Äänestä
  • sinä et ole pillua nähnytkään, tuskin sua edes kiinnostaa...heh heh...olethan ruskean reijän ritari...heh olet täys vatipää.

    Äänestä

  • Pösön omistajat ei ainakaan saa ku täytyy päivystää parkkipaikalla sammuttimen kera koska se oma rakas patonki leimahtaa.Voihan siinä samalla hoonata pakoputkee...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ex pösilö.. kirjoitti:

Tutustu Pösön ja Ranskalaisten "laatuun" vaikkapa Auto Bildin vertailuun eri automerkkien luotettavuudesta. Siinäpä selviä hetkessä kyseisten autojen ladukkuus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu