Asus EEE 900 mini-PC

Hei,

Toimiiko Mokkula tämän kanssa:
Asus EEE 900 mini-PC

Kiitos!
1424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Myyhän esmes Elisa tota yhdistelmää pakettina.
Mutta kuten voit todeta tätäkinpalstaa lukemalla, itse mobiililaajakaista on enemmän tai vähemmän epävarma.
Itselläni on 3g (umts) ollut hukassa muutamaa tuntia vaille täyden viikon, ja pahinta on että jakeluverkosto on niin sekava omistussuhteiltaan ja vuokraussuhteiltaan että mistään ei löydy tahoa jokoa tietäisi että mistä se kulloinkin kiikastaa.

Oletan että tämä on lastentautia, luultavasti paranee kaiken aikaa, siinä toivossa ainakin elän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ausu kirjoitti:

Hei,

Toimiiko Mokkula tämän kanssa:
Asus EEE 900 mini-PC

Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu