Älä huoli,

erkanevat, kuva sinusta säilyy mielessäni positiivisena. Kyllä minä ihan oikeasti aidosti pidin sinusta juuri sellaisena kuin olet. Älä muutu.
6866
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

...........

Äänestä

hakee huomioo.luuserin kirjoitus.varmaan miehen
joka ei osaa puhua.

Äänestä
  • varmaan naisen joka elää omissa kuvitelmissaan

    Äänestä

Et sä ole musta pitänyt jos nyt heität yli laidan...

Äänestä

surettaa :(

Äänestä

sanoa mitään takaisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaikka tiemme kirjoitti:

erkanevat, kuva sinusta säilyy mielessäni positiivisena. Kyllä minä ihan oikeasti aidosti pidin sinusta juuri sellaisena kuin olet. Älä muutu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu