Moi haluan kertoa että olin täällä kertomassa tarinani...yllätys palautetta tuli että kuulun osioon huuhaa ja että olen ennenkin kirjoittanu tänne mut keksityllä nimimerkillä. Ja ihan ekaa kertaa tulin tänne ihan rekisteröidyllä nimimerkillä, tais olla virhe. arvatkaa ku nyt sit vast ahdistaakin...eikä ollu yks eikä kaks tuomitsijaa. Ihmetyttää et mä olin kirjautuneena(sama nimim.muissa puiteissa ollu v.2003) miksi ihmiset jotka on itse rekistöröiny niin väittävät tällasta? NYT vast olo on........KIITOS
Varokaa avautumasta täällä liikaa!!!
Nyt on keksitty nimimerkki
2579
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Älä välitä, tuo on varmasti vain huonoa sattumaa, joka varmastikin tuntuu pahalta kun on muutenkin jo mieli maassa.
Itsellä ainakin ikävät asiat korostuu kun ahdistaa ja masentaa, juuri silloin kannattaa yrittää muistaa ettei anna niille liikaa valtaa.
Kyllä se aurinkokin paistaa , voimia :)
en osaa kirjautua. No eihän se ole pakkokaan.
Mielestäni kirjautuminen pitäisi tehdä helpommaksi. Kun päässä viiraa, niin se ei onnistu. Kirjoitan suoraa putkea vaan koko ajan. Hällä väliä.