En vaan

uskoa ja toivoa. Tähän elämään. Huomenna jaksan taas.
3562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jaksat! jess...

Äänestä
  • jaksan kai taas

    Äänestä

tai ylihuomenna kaikki voi olla aivan erilaista.

Olen noussut epätoivoakin syvemmästä suosta, toivottavasti sinullakin on voimaa siihen!

Vaikka nyt sinusta ei varmasti tunnu juuri nyt siltä, parempia päiviä ja aikoja on tulossa kuitenkin aina.

Jaksamisia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aina jaksa kirjoitti:

uskoa ja toivoa. Tähän elämään. Huomenna jaksan taas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu