tv:stä kun Anna kiehnää kuumana tuon Johanin sylissä ja muutenkin iholla koko ajan.
Annan miehen on varmaan
mukava seurata
6449
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
poikaystävää. Joka käänteessä hänestä mainitsee.
äijistä se vahtii koko ajan Alexia ja Johania ja tunkee molempien hipiälle. Aika paska Anniinalle. Jos Anniina on Alexin lähellä niin se änkee väliin Ja Johanin kaulassa se roikkuu aina kun on mahdollisuus. Se on perinyt Sherylinin manttelin. Luulen että sillä on PK-tehtävä. Ei tota muuten voi järjellä käsittää. Saanu varmaan siksi jäädä taloon että järjestelee tilanteita.
Porealtaassa Johan yritti mennä Anniinan lähelle, mutta Anna änkesi nyreänä siihen väliin. Mä alan kyllä jo vähän tuntea myötähäpeää tätä tytteliä kohtaan.
Kyl se Annankin hantuukin alla kukuttaa, tekis se niin POKKERIA, heh
on mielenkiintoista seurata lapen tulevan isän touhuja.
Anna oli vielä tämän Jphanin exän kaveri siis tämän joka odottaa lasta Johanille, taitaa tulla puukkoja ja paljon Annalle