Lima-Juhan saa Anskun näyttää

Toivottavasti osaa oolla yhtymättä
6529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ansku on itse ollut se aktiivisempi osapuoli.

Äänestä
  • että Anskun kannalta kiusallista onkin just se, että Johan on jakanut itseään melkein kaikille muille naisille, mutta sanoo nyt muka yllättäen "ei" pitkäaikaiselle petikumppanilleen Anskulle.

    Äänestä

sanoi että haluaa Anskun selälleen ja sen nauttivan "kaikesta, i-h-a-n kaikesta" Alko naurattaa, että millä toikin räkäpää saa naisen nauttimaan kaikesta:DDD

Äänestä
  • voi, voi. Isoveikka voi sitten pistää kamerat sojottamaan kattoon, jos silleen on. Onhan niillä jo poikarakkautta kovolla, mitä toljottaa, jos ei mitään tapahdu.

    Äänestä

BB ja Afrikan kämppikset tenttasi Johanilta niin paljon seksijuttuja erilaisissa haastatteluissa, pk-huone juttusilla, ja muissa keskusteluissa, että Johan on alkanut selvästi ymmärtää olevansa suurennuslasin alla, ja tajuaa nyt varoa tekemisiään. Ansku taas on ollut selibaatissa jo kauan, ja haluaa vihdoinkin vähän irrotella.

Äänestä

Jos et yöllä valvonut, et tiedä, mitä Johanin ja Anskun välillä oikeasti tapahtui, koska palstaln sheriffi on poistanut osan raporteista. Kiittäkää häntä.

Ansku oli aktiivisempi osapuoli, mutta näköjään sitä ei saa sanoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


halvalta kirjoitti:

Toivottavasti osaa oolla yhtymättä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu