Elikkä jos 2 viikkoa kasvattaa hamppua niin onko siihen kertynyt thc:tä yhtään? vai onko sama thc määrä kypsissä hampuissa?? kuin 2 viikkoa kasvatetuissa hampuissa? Ja vielä millon kukkaa alkaa tulla jos on naaras kasvi??? kitokisa vastauksista ja auttakee tyhmää :P!!!!!!!
hamppu ja thc pitoisuus???
infoo pleees!
91599
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Eihän sulla ole alkeitakaan kasvatuksesta :D Miten oot edes päätyny kasvattamaan... hah hah!
Google Hamppuforum ja lue se etusivu huolellisesti niin pääset sisään.
kasvatuksen aloittaminen ei nyt sinänsä mitenkään ihmeellisiä taitoja vaadi. Purkkiin multaa ja multaan siemen, ja vettä päälle.
ikäisissä lehdissä ole niin paljon THC:tä (jos lainkaan), että siitä mitään fiiliksiä saisi. Sen ikäiset lehdet voi huoletta syöttää vaikka lentokapteenille ennen lentoa.
Ja tyhmemmäksi vielä tulet jos käytät tuon "koristekasvin" huumeena, se kun pienentää h
jo muutenkin pieniä aivojasi.
Ilmeisesti olet jo tyhmistänyt aivojasi aikaisemmin muiden kasvattamilla "korristekasveilla".
olet hankkinut itsellesi psykoosin sekä lopullisen aivovamman alkoholilla. Kah, juomalla kun moiset elämänmerkit helpommin keräilee!
Kasveissa on alusta asti jotain pitoisuuksia, että jos yhden kaksiviikkoisen kasvin imet keuhkoihisi, niin kyl siitä jotain vaikutuksia saa (riippuu muuten myös lajikkeesta), mut järjetöntähän sen ikäistä kasvia on kaataa.
Kukkaa alkaa tulemaan sitten kun kasvi laitetaan kukkimaan valojaksoa vaihtamalla. Aikaisintaan n. neljän viikon ikäisinä.
Kais sina saatanan kusipää tiedät, että kannabista ei saa kasvattaa huumeeksi, vaan ainoastaan koristekasviksi.
Tällä palstalla ei saa säntöjenkään mukaan antaa laittomia ohjeita.
Mutta jos kasvattaa koristehamppua kuituhampusta, niin kyllä kai sitä sitten poltella saa.
mitä tuollaisesta huutelusta seuraa? KUSIPÄÄ hah ryyppää vähä lisää
savuttelija perkele =) !!