vastaa ensisynnyttäjän kokemuksia !
Tunsin iltapäivällä pakoittavaa tarvetta kyykistyä Arabialaisen porsliini-pytyn ylle , aikomuksenani suorittaa kevyt kenttäulostus.
Siitä muodostuikin kaikke muuta !
Hirvittävä kipu iski kaiken kokeneisiin peräpukamiini ja verisen fossiutuneen ulostemassan synnyttäminen ja tähän maailmaan saattamiseen meni minulta aikaa ja tupakkaa sekä mittaamaton kivun määrä !
hu Huu ...
Syökää ihmiset kuituja niin ei tarvitse kokea edellä kuvattua traamaa !
Ummetus-ulosteen murjominen
4
576
Vastaukset
- Fifan o samma på finska
olisit syöny risiini öljyä ja nauttinu kilon vaikka voita. Kuka helfatdan feministonde oikein menee syömään kuituja? Kas ku ei kuitulevyä tai lasivillaa!
- ElisaPekka
Tiiliskiviä syömällä saa vaan tiiliskiviset ulosteet. Kyllä kannattaa syödä koirankakkaa, se on uusiotuva luonnonvara ja valmiiksi purtua ja ulkoistettua. Raastinraudan syöminen ehkäisee sappikiviä ja peräpukamia. Voi olla kivulias, mutta lääkäri suosittelee, syöraspi, nielaise se kokonaisena ja mieluiten kolme kertaa päivässä. Tai syö telaketjua ja paskanna kettinkiä, ei tartte häpeillä jotain kuukautisvuotoa kun on kunnon feministi.
- joulun aikaan
herkistykäämme hoitamaan suoltamme; ottaos araakaa kanan tahi riistalinnu RAAKAAA munaa ja särkeös se kulhoon.
Sekoittaos mukaan niin öljyjä kuni suolaa, saahramia, kaneelia ja inkkivääriä oman mieltymyksen mukaan.
hieroakseen tätä hitaasti välilihan alueelle niin vaiva poistut vuoden sisällä.
toistetaan kolme kertaa päiväsä. amen - ghfgfhfd
..tuoreelle äidille. Seuraava tulee sitten jo helpommin.
Onko pienokaisen nimi jo mietitty valmiiksi? Aarne olis kyl hyvä -riippumatta siitä, onko tyttö vai poika.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1396619
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1495709- 1234871
Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.434470Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?523872- 623051
Itkin oikeasti aamulla taas
Haluaisin niin kertoa miltä musta tuntuu. Oon jotenkin hajalla. Tarvitsin ees jonkun joka ymmärtää.522936Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m242352- 352228
Naiselle hyvää viikkoa
olet edelleen sydämessäni. Toivon sinulle myötätuulta mitä ikinä teetkään🪢152187