Miksi Tuuli ei voi tunnustaa olevansa mustasukkainen Terosta kun se näkyy hyvin hänen käytöksestään ja kommenteista päiväkirjahuoneessa tänään bb-ohjelmassa , MIKSI ???
Miksi Tuuli ei voi
tunnustaa
5590
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tarviiko enää edes tunnustaa? Jos sitä ei joku huomaa täällä tai tuolla niin ei ole palikat ihan kohdallaan.
jos on sanonut olevansa aiemmin tykäistynyt teroon pitää myös olla kanttia tarvittaessa tunnustaa olevansa mustasukkainen , rehellisyyttä peliin !!!!!!
Eiköhän mahda olla aika vaikeeta jos on itse kauhean ihastunut ja tykästynyt ja on luullut toisenkin olevan ja huomaa tulleensa vedätetyksi? Samalla havaita jäävänsä hopealle, anteeksi vaan, jollekin Hennalle. On varmaankin helpompia hetkiä. Mitä ihmeen rehellisyyttä peräänkuulutat? Kuka siellä on rehellinen?
jos tuulilla on aihetta olla mustasukkainen terosta niin tunnustaa sen tarvittaessa muille eikä salaile sitä muilta , se on rehellisyyttä
Ihan pöhkö ajatus.