Nähtävää on, että Isoveli pyörittää äänestystuloskia niinkuin hän itse haluaa. Suosikit on tullut selville jo alusta pitäen. Eiv ei ole oikein kilpailussa, että jokaisella ei ole samaa tasavertaisuutta kilpauilussa, kuten nyt on nähty. Kun on kysymys rahapalkinnosta, ehdottomasti pitäisi olla virallinen valvoja ja ääntentarkastaja, että laki täyttyisi. Tämän vuoden jälkeen BB on menettänyt täysin merkityksensä. Kun seuraavaksi haette BB taloon kansalaiset, niin kysykää heti suoraan Isoveljeltä olitnko minä hänen suosiossa ja menkää vasta sitten taloon, jos haluatte voittaa 50.000 e. Tämämpeli on nähty alusta alkaen kuinka joitakin suositaan ja joitakin syrjitään. Äänestystuloksissa on varmasti fuskia, koska parin minuutin mainoskatkon aikana tulos ei voi muuttua 25-35 % , aivan mullinmallin. Se on tosiasia.
Isoveli pyörittää ää.tuloskia
niinkuin itse haluaa
3415
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ihan sama. En ikinä laittaisi rahojani tuollaiseen hörhötykseen. Näkeehän sen jo kaukaa, että formaatti on vain rahankeruuta ja tyhmien höynäyttelyä.
Mutta työllistäähän se 120 ihmistä, jos tuotantoa on uskominen :)
miksi ei tulos voi muuttua,,ethä sinä tiedä paljonko on kokonaisäänimäärä????????????
jos esim,annettu 500 ääntä ja yhtäkkiä tulee 1000kpl uusia ääniä niin suhteet äänien jakautumisessa menee aivan uusiksi.
ei äänestyksissä anneta satoja tuhansia ääniä.
sellaisessa määrässä ei muutama tuhat merkiste mitään.
on kertyneenä vissiin melkein tuhat nimeä.