tämän päivän 1400 euron häviö lopettaa meikä pojan pokerin peluun..
se on vain rahaa, mutta voitolla on parempi lopettaa kun se että häviää koko omaisuuden...
onnea peleihin jatkossa.. se on minun osalta BYE!!
2 vuotta PELASIN POKERIA
NYT LOPPU
3
617
Vastaukset
- ja paljonko
jäit voitolle 2 vuodessa?
- provo?
eli siis mitä ja häh? pelasit millä tasolla ja kuinkapaljon voitit ja oliko 1400 sun koko rollis vai pieni osa vai aikaisemmista voitoistasi? tuossa valituksessa ei ole mitään järkeä näin kirjoitettuna. jos osallistun esim 1000$ turnaukseen ja en pääse rahoille hävisin sen... mitä sitten?
- etkö sä
pikku spede tiedä et kaikille pokan skulaajille ihan ammattipelaajia myöten tulee tappioputkia joiden jälkeen taas jatketaan tahkomista entisee mallii.
vittu sun täytyy olla jo vitun tyhmä homo. lol.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su1598729- 664754
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1494522Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene233982Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko353523Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.423520Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla383408- 483163
Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?422901- 492664