Sanoiks Ansku että

on syönyt pillereitä 6 vuotta putkeen? Ja on nyt 19 vai? Siis onko syönyt 13-vuotiaasta asti pillereitä? Vai oliko se Tuuli joka sanoi? Mun mielestä kyllä kuulosti Anskun ääneltä.
3997
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

niin sanoi.

Äänestä

"kiltti tyttö". Rupeaa Anskunkin todellinen luonne valkenemaan.

Äänestä

pillerit KOSTOKSI entisessa suhteessan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Piltsu' kirjoitti:

on syönyt pillereitä 6 vuotta putkeen? Ja on nyt 19 vai? Siis onko syönyt 13-vuotiaasta asti pillereitä? Vai oliko se Tuuli joka sanoi? Mun mielestä kyllä kuulosti Anskun ääneltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu