..viimekuussa kutsunnoissa, mutta tasapainoni on ihan paska! Esim opiskelen raksalla ja alanvaihtoa jopa suositeltiin, koska olen oikeasti kokoajan turvallani, mites intissä?
Olisi varmaan kannattanut sanoa, että en juuri pystyssä pysy, mutta ei sitä ajatellut siellä, kun kavereitten kanssa löpistiin ;)
Olisi varmaan kannattanut sanoa, että en juuri pystyssä pysy, mutta ei sitä ajatellut siellä, kun kavereitten kanssa löpistiin ;)
Vastaukset 2
Vanhimmat
samanlainen pelle kuin iso osa muistakin nykyään.
Turhaan selittelette kun ei noita poisjääntejä ennen ollut.
Kuuntelisitte isoisiänne, jotka ovat sen työn tehneet, että saa pelata edes jonkinlaista X-Boxia....
Haista sinä suominazi *****!
"samanlainen pelle kuin iso osa muistakin nykyään. "
Just murehdin, että ne laittaa c:hen, mutta kapea katseinen rasisti kun olet niin.. Mene sinä vaikka ostamaan uusi pilottitakki ja imemään muiden juippien kanssa norttia, sekä vertailemaan mersujanne!