Ois muuten melko mielenkiintoista saada esim. suomen virolais- tai venäläisnaisten näkökantoja näihin niin mielenkiintoisiin keskusteluihin esim. suominaisen pukeutumisesta ja seksikkyydestä jne. sekä kommentteja luonnollisesti myös sumimiehistä.
Ja kirjoittaahan voi myös englanniks ja ei varmaan haittaa jos muutoinkin on vähän huono suomi kirjoituksessa. Kirjoitelkaahan rohkeasti.
Ja kirjoittaahan voi myös englanniks ja ei varmaan haittaa jos muutoinkin on vähän huono suomi kirjoituksessa. Kirjoitelkaahan rohkeasti.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Suomalaisena miehenä sanon, että venäläiset, virolaiset ja latvialaiset(ihania pitkätukkia) naiset pukeutuvat ja huolehtivat itsestään ja ulkonäöstään paremmin kuin suomalaisnaiset. Kyllä se on monta kertaa nähty. T. Tynnyri-Eikka
mielestäni tässä vuosien aikana olen huomannut että sumalaiset naiset eivät oikein uskalla/kehtaa pukeutua naisellisesti. sitten meitä katsotaan pahasti kadulla jne.. mutta muutosta on tullut katu kuvaan mielestäni pukeutumisen suhteen.
T: natsku