honda vfr 1000 f2

jo on kellä kokemusta kys.pyörästä..huonot puolet ja tietysti hyvät.
ois tarkotus tuoda mukana tuollainen saksasta, jo classic-mallia,ajettu 76000 km.
1424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Iso, pitkä ja painava. Nuo ovat tiellä hyviä puolia, jonkun mielestä kaupungissa huonoja. V4 vääntää hyvin, eikä tarvitse olla tientukkona. Itsellä ollut tuollainen nyt neljä kesää, tosin suomimalli, jota ei ole kuristettu 100 hv:aan kuten saksalaiset pyörät ainakin tuolta ajalta yleensä. Huonona puolena on erityisesti kateosien huono saatavuus, jos jotain sattuu. Samanlaisia ei tule usein vastaan ja V4-mallien harrastustoimintaa on sekä pohjoismaissa, englannissa että usassa, löytyypä saksastakin yksi noihin isompiin veenelosiin erikoistunut firma. Nokka-akseleissa oli alkupään pyörissä ongelmaa, tuo F2 on vähäongelmaisin aarporattuine nokka-akseleineen, itse olen asentanut öljynkiertoa parantavan sarjan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keräilijä.,. kirjoitti:

jo on kellä kokemusta kys.pyörästä..huonot puolet ja tietysti hyvät.
ois tarkotus tuoda mukana tuollainen saksasta, jo classic-mallia,ajettu 76000 km.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu