Tero on alkuperäinen ja ollut aina rehti. ei kieroile, kuten ansku joka vetää ällöpisteet. hyi hemmetti mikä muija! niin tekopyhä kun voi olla. mutta onneksi tero johtaa galluppia. ihme vaan että anniina ylemmillä hännillä. sokeat häntä äänestävät.
Ansku ei ansaitse voittoa
Tero voittakoon
20404
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
käyttänyt seksuaalisesti hyväkseen sammunutta henkilöä. Ihan on oikeasti rehellinen ihminen, toisin kuin eräs.
Kukaan EI pysty eikä saa käyttää puolustuskyvytöntä/sammunutta ihmistä talossa saati missään muuallakaan hyväksi.
Tämän hoitaa talossa ainakin isoveli. Ei anna sellaista tapahtua!
Mitä ohjelmaa olet tuijottanut, ihmettelen vaan kun lasket läpiä päästäsi.
sammunutta Tuulia, ja BB vain käyttää lisää hyväkseen kun laittoi siitä videoklipin tähän viikkotehtävään. Tuuli on aika ihmeissään!
Esittää muistamatonta, tyttörukka.
Ei kai noista "pano-öistä" Tuulikaan voi kaikkia muistaa.
24/7:n katsojat kyllä tietää mitä kyseisenä yönä tapahtui, eikä Tuuli ollut sammunut!!!
ihan mainiosti kaikki ne kerrat, joissa hän on ollut hereillä mukana.
:/
Nukkui selin Teroon, mutta Tero teki muutakin kuin nukkui...
Eipä Tuuli tässä ollenkaan väitä ettei muistaisi. Tuskinpa sammunut ihminen kihertelisi.
Voivoi teitä Teronvihaajia :DDDDDDD
"Tuuli Terolle: Siinä näkyy sun liike!
Tuuli ja Tero olivat päätyneet makuuhuoneen puolelle kahdestaan. Tuuli kyseli kiherrellen edelleen järkyttyneen oloiselta Terolta, mahtoiko herraa nolottaa ruudussa nähdyt puuhailut. Mies naureskeli hermostuneena Tuulin kyselyille.
– Miksi sä aina kiskot sen peiton pois! Tero huudahti.
Tuuli ja Tero naureskelivat peittoepisodille.
Tuulin ja Teron yhteisestä yöstä näytetyssä klipissä olikin nähty, kuinka miehen paljas takapuoli liikkui tahdikkaasti peiton ulkopuolella. Tero ilmoittikin möksöttävänsä Tuulille, joka vain tyytyi naureskelemaan nolostuneelle miehelle.
– Siinä näkyy koko ajan se sun liike, Tuuli hihitteli.
Nainen totesi itsekin kuitenkin jännittävänsä, että muille asukeille näytettäisiin Teron ja Tuulin yhteisen sviittiyön tapahtumia. Kaksikko puheli aiheesta vielä jonkin aikaa, kunnes Tero jäi huoneeseen yksin Tuulin lähdettyä."
...... "kiksauttanu" takaapäin? =D
No, viel sää opit :D
sviittiyönä, vaan paljon aikaisemmin. Ja Tuuli kihertää just siksi kun ei itse tiedä mitä tapahtui. Tuulihan on ihastunut Teroon, eikä varmaan kestäisi totuutta.
mitä se tähän liittyy?
Sieltä löytyy faktaa muistaako Tuuli yön tapahtumista mitään vai ei :DDDDDD
Inisijät ei edes tiedä mistä yöstä on kyse =)
http://www.bigbrother.fi/bigbrother2008/arkisto.shtml/uutiset_2008-11-01?741339
Lukekaa Teroa syyttelevät 1.11.-08 pvän tapahtumat otsikoilla:
Tuuli ja Tero harrastivat seksiä
Kyyhkyläisten petipuuhia puitiin yhdessä
Turhaan täällä yritetään Teroa mustamaalata.
Kuka muistaa ja mitä =DDDD
http://www.bigbrother.fi/bigbrother2008/arkisto.shtml/uutiset_2008-11-01?741359
Anniina nimennyt Teron 6x ja Johanin 3x. Johan ollut 3x pois nimeämisistä. Olisi puukottanut nämäkin kerrat jos olisi voinut.
Hyvä taktikko (selän takana).
Hyväksikäyttöyön jälkeisenä aamuna Tuuli vaihtoi ne lakanat Jari-Matin sänkyyn. En muista päivämäärää, mutta lakanoiden vaihto varmaan on myös siellä arkistoissa, jos haluatte etsiä sen oikean tapauksen mistä tässä keskustellaan.
Johan on itserakas kikkelinvääntelijä ja joutaa pois, ja Tero ei hallitse käytöstään humalassa ja on vaaraksi niin itselleen kuin muillekin. Anniina on valinnut erinomaisen hyvin, ja sen lisäksi on niin sosiaalinen että tulee kuitenkin toimeen heidän kanssaan 24/7. Upea nainen!
Suurimmaksi osaksi Tuuli on tehnyt aloitteen, ja tämä yö oli se kun Anna kyttäsi/kuolasi omassa sängyssään herättäen myös Johanin. Kyllä oli Tuuli hereillä, mutta minkäs teet, kun halut ne on hiirelläkin. Jotkut panee toimeksi ja sekös teitä pännii.
kännissä riitaa? Olemme varmaan katsoneet eri kanavia. Siitä Aden pelastuksesta tehtiin elämää suurempi numero, kännisen oksentamista ja örvellystä se oli. Tosin Tero näyttää olevan melko tottumaton viinan ottaja, joten hänenlaiselleen se sopii vähiten.
riitaa, niin ei tarttis purkaa paineitaan nukkuvien naisten hyväksikäyttöön!
Mutta joo, kyllähän Tero kerran asettui fyysisesti uhkaavaan asemaan kun riiteli Nikon kanssa. Saman tyyppinen juttu kuin viime vuonna Akilla, paitsi ettei Tero mennyt niin pitkälle.
on, kun pitää kommentoida vaikkei ole edes seurannut koko sarjaa? Ja niin: Tuuli tekee alotteita, mutta Tero ryhtyi silloin kriittisenä yönä hommiin, vaikka Tuuli ei edes ajatellut koko äijän olemassaoloa.