Minä en ymmärrä tuota

mieshän ei tee tuolla mitään joskus vaan karjahtelee itsekseen.
3224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jarmo karjahtelee ja sen lisäksi hengittää naisten korviin ja nylkyttää "hauskasti" kuin koira. En tiedä, kuka äänestää hänelle plussaa.

Äänestä

Joo, samaa mietin minäkin. Täysin yhdentekevä tyyppi talossa. On ehkä maailman suurin vääryys jos pääsee finaaliin.

Kai se menee niin että Jarmoa pidetään tosi persoonallisena, koska sillä on niitä piikkejä ja rinkuloita naamassa. Ja jos äänestää Jarmolle miinusta, niin on tietenkin suvaitsematon rinkuloita kohtaan.

Äänestä
  • niin sekin vaikuttaa!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jarmon suosiota kirjoitti:

mieshän ei tee tuolla mitään joskus vaan karjahtelee itsekseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu