Tuossa olisi mahdollista saada alle wr250f enska jammu valkoisilla kilvillä vuosimallia -04. Pyörällä on ajettu noin 2000km vuosina 05-06 lähinnä sorateillä ja pelloilla( alkup. renkaissa vielä nappulaa "hyrymykket"). Mietin, että mitenkähän tuon verran ajettuun joutuu tekemään huoltoa, ettei tule liikaa yllättäviä kuluja. joutuuko vaihtamaan mäntää, säätämään jakopäätä(vaihtamaan ketjuja ja rattaita), venttiileitä jne vai riittääkö oljynvaihto joksikin aikaa. Pyörä käy nätisti ja tuntuu todella ehjältä. Ajotunneista ei tietoa pyörässä tuo matka-/nopeusmittari. Kiitos jo etukäteen.
Yamaha asiantuntijat
Apua neuvoa...
51244
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
älä osta tollasta paskaa kun et sinä vässykkä osaa sitä kumminkaan korjailla ja sossu ei huoltojasi ala maksamaan.mene kävellen niin virkistyt
että mulla taitaa olla kuukaudessa sun vuoden tulot, mutta se ei taida liittyä tähän asiaan. Etsin vain kohtuu hintaista ja kuntoista harrastepeliä uuden kuntoiluharrastuksen aloittamiseen. Maksan käteisellä en isin rahoilla tai jollain vitun kulutusluotoilla. ps. pistä yhteystietoja tulemaan niin mulla vois olla sullekkin töitä, jos perse kestää, niin voisit saada sinäkin ostaa joskus oman pyörän ilman isin takausta... ;) onpa täällä kateellista ja omitusta porukkaa vai ovatko vain mopopoikia?!?
OLET RESSUKKA VÄÄRILLÄ SIVUILLA. Oheisena linkki. Pyydä äiskää apuun jollet osaa itse pysyä ikäistesi seurassa. http://yle.fi/pikkukakkonen/vekarat/
Jammua havittelevalle: Osta pois , hyvä peli. Täällä keikkuu vaan joskus sairaita räkänokkia jotka koittaa sekoittaa hyvät keskustelut. Jos ostat Jammun, pistä joskus viestiä oliko hyvä kauppa.
Yritäpä seuraavalla kerralla keksiä juttusi otsikoksi edes hiukan aihetta kuvaava ilmaus. Semmoinen on tapana tämmöisillä saiteilla.
Eikö sulla kusipäällä ole muuta tekemistä, kuin etsiä täällä jotain kommentoitavaa? Ootko muuten saanu vanhemmilta/holhoojalta luvan surffailla täällä netissä. Niin, että haistappa paska ihan kaikkien puolesta. ps. Mistä näitä apinoita oikein löytyy?