Toyota

4209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuuluu Lada-palstalle?

Äänestä
  • eikös lada merkillä ole myynti vähän sitä sun tätä, Toyota voisi auttaa ostamalla lada konsernin ja kehittää myyvemmäksi mallia kun ensin tuon pikkuisen GM:n ostavat.

    Äänestä

Lada on enempi pulkista ja sinkkiämpäreistä kiinnostuneiden firmojen ostokohde.

Äänestä
  • eipä latusksa konserni pahemmin kiinnosta, isoja auto tehtaita.kuusankoski vois ostaa koko helahoidon ja muuttaa sen paperirahaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostoksilla kirjoitti:

http://www.taloussanomat.fi/ajatukset/2008/11/22/japanilaisyritykset-ovat-ostoksilla/200830222/145?rss=uusimmat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu