Opiaattitee

Voisiko joku kertoa miten valmistetaan opiaattiunikosta teetä? Pitääkö kodat kuivattaa vai miten.
2435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no joo kuivattaa ne. sitten kun tekee teetä niin, kokeile eka 1 kodalla varmuuden vuoksi niin tietää kuin tujakkaa ne on. hauduta kattilassa kansi päällä vaikka. hyvää tulee.

Äänestä

eka kodat jauhetaan mahdopllisimman pieneksi sit liedelle miedolle lämmölle 1-2..sekaan vähän sitruunamehua semmosta tiivistettä joka helpottaa liukenemista sit annetaan olla joku tunti ..ja opiaattiteenkaa täytyy olla todella varovainen ettei ota yliannostusta , ei niin et heti jos eka muki ei toimi niin otetaan lisää vaan odotetaan et vaikutukset saavuttaa huippunsa ja sen jälkeen vast mietitään ottaako lisää on moni kuollut unikkoteeövereihin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


annaliisaxx kirjoitti:

Voisiko joku kertoa miten valmistetaan opiaattiunikosta teetä? Pitääkö kodat kuivattaa vai miten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu