Arx Fatalis ongelma

Eli kun alotan pelin ni ku sen pitäs alkaa niin on vaan musta ruutu jossa näkyy vaan energia ja mana pallot, hiiren osoitin ja alhaalla joku outo käärö tai jokin... mikä avuksi???
3191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Saa logiikkaa käyttää ja säätää gamman/brightnessin täysil tai osta uus näyttö jos sun vanha romu on liian vanha.

Äänestä
  • Joo siis olen todella pahoillani että jouduit tuhlaamaan kallista aikaasi tuohon tekstiin, mutta uskon että poikakaverisi ymmärtää että muna tulee tänään minuutin myöhemmin. Olihan sinulla sentään tärkeää tekemistä...

    Äänestä

kokeile ilman antialista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


666 kirjoitti:

Eli kun alotan pelin ni ku sen pitäs alkaa niin on vaan musta ruutu jossa näkyy vaan energia ja mana pallot, hiiren osoitin ja alhaalla joku outo käärö tai jokin... mikä avuksi???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu