MAKKARA POSKESSA

Kyllä on rivon näköistä menoa taas. Onneksi huomenna tästäkin tulee loppu.
2303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Toivottavasti Annalle riittää ruokaa vielä vuorokausi, sittenhän se helpottaa kun huomenna pääsee Klaus K:hon,,)

Äänestä
  • jälkiruoaksi että se sais huomenna sen migreenin taas. Olis niin kivaa kun se nukkuis koko päivän.
    KAUHEETA KUN SE KIMITTÄÄ TAAS!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ANNALLA TAAS kirjoitti:

Kyllä on rivon näköistä menoa taas. Onneksi huomenna tästäkin tulee loppu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu