Oletko ikävöinyt

Rakastajaasi? Milloin törmäillään taas?
51033
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vain rakastajaksi? Onko se sitä mitä ainoastaan haluat minulle olla?

Äänestä

...olen pitänyt hauskaa kahden muun rakastajani kanssa ;) Te hupsut miehet olette elämäni suola, täytyy myöntää. Pusuja!

Äänestä

Tule käymään ja kerro, mitä merkitsen sinulle, niin pääsemme asiassa eteenpäin!

Äänestä

jo tänäiltana, mut jätä se vaimo kotiin.

Äänestä

Tähän vuosien varrella turtuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minua nainen? kirjoitti:

Rakastajaasi? Milloin törmäillään taas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu