oinasmies jätti kylmästi.

lappapuuro

Saman illan aikana oli jo toinen nainen. Mun edessä sitten halailivat ja olivat lähekkäin. Minä tietenkin itkin vuolaasti... Tiedän ettei oinasmiehiin pure itku eikä rukoilu vaan riippumattomuus. Haluaisinkin tietää sen että jos oinasmies päättää oikeasti jättää naisen niin miten pitävä päätös on? Minun kanssani oli kuitenkin mahtavaa seksiä, paljon yhteistä, ja mikä tärkeintä toisen kerran seksi... Mitä voin tehdä tässä vaiheessa? En välttämättä halua tai edes pysty siihen suhteeseen enää mutta olisi kiva kokeilla voiko oinasta saada kieroiltua itselleen takaisin... puolitoista vuotta takana kuitennii... ja tämä toinen nainen ei ole vielä mikään vakava juttu mutta minua kohtaan on tunteita. tästä on juteltu.

4

1435

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • samat sadut

      siihen että oinas mies jättää sun kerta kerran jälkeen.
      Älä ainakaan sydäntäsi menetä oinasmiehelle.
      Tee samoin,tule ,ota,jätä,petä,tule ota ,jätä,petä..jne

      • lappapuuro

        soitti viimeyönä ja itse kerroin päässeeni yli ja että kaikki on hyvin. Sanoin vielä että voin olla ystävä jos tarvitsee apua ja että senkin takia voidaan kaveripohjalta jatkaa kun on niin paljon yhteistä. Puhelu kesti 1.5h ja lopetin sen koska alkoi mennä puhelinseksin puolelle. Ikävä hänellä siis on. Mitä vielä voisin tehdä? Hänellä on siis toinen mutta haluan tehdä siitä mahd. Vaikeaa olemalla vielä kierompi mihin oinas pystyy koskaan..


    • Vesimiestyttö_81

      Olin oinasmiehen kanssa, kun erottiin niin häntä ei kiinostanut puhua asiota loppuun ja erota sovussa, oli tosi itsekäs ja inhottava sekä lapsellinen. Toivon että joku tekee hänelle saman joskus niin oppii kunnioittamaan muita ihmisiä.

      • lappapuuro

        myöhemmin kuulin, ettei nykyinen nainen jaksa kiinnostaa läheskään niin paljoa kuin minä kiinnostin. muut puhuvat siitä että se on vain teeskentelyä, tiedä häntä... haluaa olla ystävä ja nähdä, itse haistatin pitkät kun taas lupaukset petettiin


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4198
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      115
      2752
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      45
      2252
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      29
      1913
    5. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1843
    6. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1566
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      17
      1420
    8. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      73
      1360
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      146
      1307
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      31
      1178
    Aihe