Tietääkö kukaan näiden uusien nuorien hunksien nimiä? Sivuilta ei löytynyt pojista edes kuvia. Ainakin pari semmosta tummaa uutta miestä on vailla nimeä..Ei jäänyt mieleen ja nyt harmittaa:)
Uudet HUNKSIT?
nti nokkonen
10832
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mr. Lothar, Mr New York ja Mr Mici. Tummat miehet on Mr. Lotharin apureita. Taika Jimi Duo tai jotain.
Minunkin odotukseni ovat korkealla
Joel ja Nikita taitavat olla, mutta ovathan nuo jo kauan siellä tanssineet, ihme ettei ole sivuille vielä päässeet.
Ovar Mr Shadow ja Mr Pitch Black tai sitten sinä et puhu samasta tanssiryhmästä kuin mä :/
Nikita Fouganthine liittynyt Hunkseihin?
Eipä taida olla Fouganthine, kun tämä Nikita on huomattavasti venäläisen näköinen.
Joko erkki tuomioja ja tai lipponen olis liittymässä hunkseihin?? lienee totta toinen puoli..
Hunkseihin ei tulottomia runkkareita huolita. Mainitsemasi tyypit ovat peräkammarin aikamiesäijä pullareisiä, Hunksit ovat komeita nuoria mihiä, jotka kelpaisivat kenelle tahansa naiselle!
puppelipoikia kun eivät uskalla näyttää keikoilla kaiken!
Aikanaan oli sellainen kuin M.E.N.S joka uskalti näyttää kaiken. Siinä ei pojilla ollut mitään hävettävää. Tuo hunks on vähän kuin suuren budjetin leffa jonka juoni ei johda mihinkään :(
hunkkia tuossa:
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1619618
niin puppelipojaltahan tuo näyttää.