Mitäs mieltä ollaan kääntyvistä xenoneista, kaistavahdista ja hierovasta kuskinpenkistä ? Minulla nuo kaikki ja vähän muutakin.
Mitäs mieltä
Viitos Exclusive
8896
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Täytyy todeta että on aikaa tuolla sivistymättömällä köyhälistöllä kauniilla sulosointuisella suomenkielellä laukoa ajatuksiaan jotka eivät koske mitenkään kysymyksiäni. Eivät uskaltaisi mokomia kirjoitella omilla nimillään,- no vajaaälyinen mikä vajaaälyinen, eipä tuo oma nimi siitä pahenisi vaikka kirjoittaisivatkin omalla nimellään. Säälin ja surkuttelen teitä kaikkia.
Me muut emme sinua sääli. Onko tyhmyytesi periytyvää? Ainakin tuot sen lenokkaasti julki!
Mitähän tarkoittaa tuo "lenokkaasti" ?
on parasta jaksaa ajaa 700km putkeen ja vaikka enemmänkin, kotikulmille hesasta.
että tämä uuden C5:n markkinoille tulo on laukaissut tosi kovan mustamaalauksen sitä ja yleensä sitikoita kohtaan. Ihmettelen vain; miksi? Sitikasta ei tule koskaan volyymimerkkiä, sen verran erikoinen se on vieläkin löhmijousineen, vai nää rautavieteritkö ne on porukan saaneet takajaloilleen. No, eiköhän tässä suurin osa ole lapsellista huulenheittoa, kun ei varsinaista asiaa ole, eikä muutakaan tähdellistä tekemistä ja kun sitikka-porukka provosoituu niin helposti.
Kyllähän tätä joutavaa porinaa on muillakin, varsinkin ranskalaisten autojen palstoilla, mutta sitikka-palsta näkyy tällä hetkellä olevan Uno eli numero yksi.
On tosi hieno auto.
tällä palstalla. Siitä puhe mistä puute, näin se menee.
Aikansa ajaa riisipusssilla niin tulee kassariisi.